Systém Pohoda+

Přenos citlivých finančních dat je velkým bezpečnostním rizikem. Účetní software je zvláště zranitelný vůči kybernetickým hrozbám. Použitím Safety4Transfer a Safety4Files společně s vaším účetním softwarem můžete chránit svá data před kybernetickými hrozbami a zajistit plynulý a efektivní chod vašeho podnikání.

Řešení spolupracující se systémem POHODA
www.pohoda.cz www.pohodaplus.cz
Slider

Napojení na POHODA a PAMICA

services ico
Odesílejte soubory z programů PAMICA a POHODA bezpečně použitím Safety4Files. Automatické odesílání výplatních pásek, faktur, podkladů pro auditory a dalších jednoduše a rychle.
Odesílejte soubory z programů PAMICA a POHODA bezpečně použitím Safety4Files. Automatické odesílání výplatních pásek, faktur, podkladů pro auditory a dalších jednoduše a rychle.
services ico
Zabezpečte citlivé soubory a ochraňte je před neoprávněným přístupem hackerů pomocí bezpečného portálu Safety4Files pro distribuci citlivých souborů z programů POHODA a PAMICA. Soubory se odesílají pomocí aplikace Safety4Transfer automaticky z definované složky, která využívá seznam zaměstnanců…...   zobrazit více
Zabezpečte citlivé soubory a ochraňte je před neoprávněným přístupem hackerů pomocí bezpečného portálu Safety4Files pro distribuci citlivých souborů z programů POHODA a PAMICA. Soubory se odesílají pomocí aplikace Safety4Transfer automaticky z definované složky, která využívá seznam zaměstnanců exportovaný z programů POHODA a PAMICA, nebo manuálně s vyplněním emailové adresy a telefonního čísla. S výchozím nastavením lze hromadně odeslat výplatní pásky všem zaměstnancům bezpečnou formou jedním kliknutím.
services ico
Díky snadnému nastavení je Safety4Files vhodný pro jakoukoli hromadnou distribuci souborů s možností manuálního odesílání souborů mimo organizaci, jako jsou podklady pro auditory nebo jiné citlivé soubory. Navíc je možné pomocí Safety4Files odeslat požadavek na nahrání souborů a umožnit tak…...   zobrazit více
Díky snadnému nastavení je Safety4Files vhodný pro jakoukoli hromadnou distribuci souborů s možností manuálního odesílání souborů mimo organizaci, jako jsou podklady pro auditory nebo jiné citlivé soubory. Navíc je možné pomocí Safety4Files odeslat požadavek na nahrání souborů a umožnit tak zabezpečenou oboustrannou komunikaci.
services ico
Přístup k souborům je možný pouze v šifrovaném portálu, zadáním správné emailové adresy a ověření SMS kódem. Použitím Safety4Files tak můžete mít jistotu, že Vaše citlivé soubory jsou v bezpečí.
Přístup k souborům je možný pouze v šifrovaném portálu, zadáním správné emailové adresy a ověření SMS kódem. Použitím Safety4Files tak můžete mít jistotu, že Vaše citlivé soubory jsou v bezpečí.
services ico
Aplikace Safety4Transfer zároveň umožňuje snadné sdílení souborů s jinými odděleními, klienty a dodavateli, aniž byste ohrozili bezpečnost. Přehledné uživatelské rozhraní s okruhem uživatelů umožňuje přenos souborů nejen z vašeho účetního softwaru, snižuje riziko úniku dat a zajišťuje, že přístup k…...   zobrazit více
Aplikace Safety4Transfer zároveň umožňuje snadné sdílení souborů s jinými odděleními, klienty a dodavateli, aniž byste ohrozili bezpečnost. Přehledné uživatelské rozhraní s okruhem uživatelů umožňuje přenos souborů nejen z vašeho účetního softwaru, snižuje riziko úniku dat a zajišťuje, že přístup k citlivým finančním informacím mají pouze osoby oprávněné.
services ico
Uvědomujeme si, jak je kyberbezpečnost v dnešní době důležitá, ale zároveň pro většinu uživatelů těžko uchopitelná. Proto vám rádi pomůžeme se zavedením Safety4Files a Safety4Transfer ve vaší firmě.
Uvědomujeme si, jak je kyberbezpečnost v dnešní době důležitá, ale zároveň pro většinu uživatelů těžko uchopitelná. Proto vám rádi pomůžeme se zavedením Safety4Files a Safety4Transfer ve vaší firmě.
O NÁS

Aplikace Safety4Transfer byla vyvinuta společností CNS a.s., IT společností založenou v roce 1993 a působící na evropském i americkém trhu. Mezi hlavní činnosti CNS a.s. patří vývoj software na zakázku pro zdravotnictví, automobilový průmysl, bankovnictví, veřejnou správu a logistiku. Společnost má také více než 15 let zkušeností na poli šifrování dat a provozu zabezpečených datových přenosů, a to včetně R&D projektů s předními českými univerzitami. Mezi další činnosti společnosti CNS a. s. pak patří kompletní outsourcing IT služeb a správa datových sítí, audity IT technologií, prodej a servis výpočetní techniky a v neposlední řadě i distribuce vlastního informačního systému spisové služby (ELISA). Mezi partnery společnosti patří klíčoví hráči z IT světa jako například Microsoft (CNS a.s. je již mnoho let MS Gold Application Development Partner), HP Inc Czech Republic s.r.o. (Preferred Gold Partner), Cisco Systems s.r.o., AVG Technologies CZ s.r.o., nebo Kerio Technologies ČR. CNS a.s. je také členem řady ICT organizací a unií jako TPEB ČR (Technologická Platforma Energetická Bezpečnost), ICT Unie, EurTradeNet a mnoha dalších.

Od roku 2014 působí CNS a.s. skrz svou dceřinou společnost IT-CNS, Inc. rovněž na severoamerickém trhu. Sídlem společnosti se stal pensylvánský Pittsburgh, respektive rychle se rozvíjející čtvrť East Liberty, která slouží jako sídlo technologickým společnostem všech velikostí, od start-upů až po giganty jako jsou společnosti Google, Facebook nebo Uber. Během působení na severoamerickém trhu se IT-CNS, Inc. stala důležitým členem řady profesních asociací a organizací, například Pittsburgh Technology Council, Pittsburgh Life Sciences Greenhouse, Pittsburgh Social Exchange, The Beauty Shoppe aj. IT-CNS, Inc. také úzce spolupracuje s místními univerzitami a též s Velvyslanectvím České republiky ve Washingtonu. Díky bohatým zkušenostem s mezinárodním podnikáním jsou v portfoliu IT-CNS, Inc. také konzultační služby v oblasti international businessu, zejména pak poradenství při vstupu společností na nové zahraniční trhy.

zobrazit více zobrazit méně

knowhow-img

PARTNEŘI
stormware

Použití Safety4Files k automatické distribuci citlivých finančních dat z programů POHODA a PAMICA

zobrazit více
helios

Distribuce Safety4Files v partnerském programu AVAplace

zobrazit více
ZKUŠENOSTI
  • KPD
    Systém KPD (Bussiness to Business) je projekt zaměřený na automobilový průmysl a oblast logistiky. Systém propojuje a automatizuje zabezpečenou výměnu dat mezi výrobními a dodavatelskými podniky s cílem maximálně zefektivnit výměnu dat a optimalizovat skladové zásoby (podpora přístupu Just In Time). Zde ovšem možnosti systému nekončí a po následném dodání výrobků a jejich expedici podporuje systém KPD i moderní formu fakturace, jakou je např. Self – billing, kdy odběratel vystavuje faktury jménem dodavatele a tyto okamžitě hradí. Výše uvedené kroky jsou umožněny integrací systému KPD do informačních systémů zúčastněných stran.
  • MEDIDAT
    Systém MediDat (Bussiness to Business) je projekt z oblasti e-Health a zajišťuje distribuci výsledků mezi klinickými laboratořemi a žadateli o laboratorní vyšetření (nemocnice, polikliniky, ambulantní lékaři atp.). Využívání služby Medidat výrazně zrychluje dodání laboratorních výsledků ošetřujícímu lékaři, který tak může dříve aplikovat léčebný postup, což je významným pozitivním přínosem při léčbě pacienta. Systém Medidat splňuje přísnou legislativu EU na ochranu osobních citlivých údajů, jimiž zdravotní data pacientů zcela jistě jsou. V průběhu roku je službou Medidat přenášeno několik milionů datových zpráv, které tak napomáhají významně urychlit léčbu pacientů. Mezi hlavní uživatele služby Medidat patří skupina SYNLAB (www.synlab.com) poskytující své služby v Evropě, Jižní Americe a Asii. Uživateli systému, z oblasti žadatelů o vyšetření, patří nemocnice různých velikostí (včetně páteřních nemocnic zdravotnického systému), polikliniky a ambulantní lékaři různých odborností. Jednou z prestižních oblastí užití systému Medidat je spolupráce s Armádou České republiky, jež je členem NATO (www.army.cz/en/). Služby jsou poskytovány nejen běžným zdravotnickým zařízením AČR, ale také Ústřední vojenské nemocnici (www.uvn.cz). Řešení Medidat využívá také národní Ústav leteckého zdravotnictví (www.ulz.cz/en), který zajišťuje zdravotní péči a zkoušky pro veškerý letecký personál a Vzdušné síly AČR, včetně pilotů nadzvukových letounů a pro výsadkové jednotky Armády ČR.
  • EURODAT
    V oblasti B2G (Business to Government) společnost CNS a.s. provozuje již více jak 15 let systém EuroDat licencovaný a certifikovaný Ministerstvem financí ČR – Generálním ředitelstvím cel. Licence a následná certifikace byla udělena po splnění vysokých nároků na zabezpečení a rychlost zpracování dat. Služba EuroDat zajištuje přenos dat v elektronickém celním řízení pro více jak tisíc společností z oblasti obchodu, průmyslu a logistiky z Evropy, USA a Asie. V rámci tohoto projektu je CNS a.s. členem evropské aliance EURTRADENET (www.eurtradenet.com), založené s cílem maximálně zefektivnit elektronické celní řízení (a tedy obchodní procesy) mezi EU a třetími zeměmi. V běžném kalendářním roce zpracuje systém EuroDat více jak 6 mil. unikátních zpráv (souborů). Příklad zákazníků B2G systému: Johnson Controls, Hyundai, Foxconn, Emirates Airlines, Heineken, DAMCO (Maersk Group), Continental Automotive, ArcelorMittal, Škoda Auto (Volkswagen Group), BOSCH, Panasonic.
Reference
partner partner partner partner partner
partner partner partner partner partner

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím